Λεπτομέρειες προιόντος
Τόπος καταγωγής: Γκουανγκντόνγκ, Κίνα
Μάρκα: Jrkconn
Πιστοποίηση: ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Σειρά JFPH06HM
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 100 τεμ
Τιμή: Contact us
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τσαντών PE
Χρόνος παράδοσης: 7-15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 10000000 την εβδομάδα
|
Τύπος:
|
Επιφανειακή βάση
|
Πίσσα:
|
1.27mm
|
Σειρά:
|
διπλή σειρά
|
υλικό επαφών:
|
Ορείχαλκος
|
Τρέχουσα βαθμολογία:
|
1 αμπέρ
|
Πλαστική ύλη:
|
PA9T
|
Χρώμα:
|
Μαύρος
|
Αριθμός θέσεων:
|
ΕΘΙΜΟ
|
|
Τύπος:
|
Επιφανειακή βάση
|
|
Πίσσα:
|
1.27mm
|
|
Σειρά:
|
διπλή σειρά
|
|
υλικό επαφών:
|
Ορείχαλκος
|
|
Τρέχουσα βαθμολογία:
|
1 αμπέρ
|
|
Πλαστική ύλη:
|
PA9T
|
|
Χρώμα:
|
Μαύρος
|
|
Αριθμός θέσεων:
|
ΕΘΙΜΟ
|
| Πύργος | 10,27 mm / 2,0 mm / 2,54 mm |
| Στρώση | Διπλή σειρά |
| Χρώμα | Μαύρο, υποστήριξη custom |
| Υλικό μόνωσης | Μαύρο πολυεστέρα UL94V-0 |
| Τύπος | PA9T+30%G.F. |
| Υλικό επαφής | Μεταλλικό Cuzn 36Pb3 ((C36000) |
| Επικοινωνία | Χρυσή επιχρίστωση, επιχρίστωση από κασσίτερο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 1 άμπερ/σύνδεση. |
| Αντίσταση επαφής | Μέγιστο 20mΩ |
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | Ελάχιστο 1000V |
| Ανθεκτική τάση | 300V AC/min |
| Θέρμανση λειτουργίας | Χρυσή επιχρίστωση: από -55°C έως 125°C Χάλυβα επιχρίστωση: από -40°C έως 105°C |
| Θερμοκρασία συγκόλλησης | +245°C, 10 δευτερόλεπτα το πολύ |
| Μονάδες πώλησης | Ατομικό στοιχείο |
| Πακέτο | ΤΗ συσκευασία σε μάζα |
| Λιμάνι | Σενζέν |
| Ποσότητα (τ.μ.) | 1 - 100 χλμ. | > 100K |
|
Εκτιμώμενη παράδοση tε |
15 |
|
ΜΕάν δεν βρείτε αυτό που θέλετε, επικοινωνήστε μαζί μας.
Τι είναι ο συνδετήρας επικεφαλίδας PIN;
Ένας σύνδεσμος κεφαλής καρφίτ είναι ένας αρσενικός σύνδεσμος με τετράγωνες καρφίτσες που διαμορφώνονται σε πλαστικό μονωτή.Οι επικεφαλίδες καρφίτσες είναι επίσης διαθέσιμες με 3 ή περισσότερες σειρές.Οι συνδετήρες κεφαλής καρφίτ είναι συνήθως συνδεδεμένοι με κεφαλίδα υποδομής (δοχείο) που παρέχει αξιόπιστη και οικονομική σύνδεση πίνακας προς πίνακα.
Επεξεργαστικές επιλογές:
Οι συνδέσεις κεφαλής καρφίτσης είναι διαθέσιμες σε κατακόρυφους ή ορθογώνιους προσανατολισμούς.Οι συνδετήρες αυτοί μπορούν να παρέχονται με τερματισμούς PC (μέσω τρύπας) ή SMT (επιφανειακή τοποθέτηση)Οι πόλοι ευθυγράμμισης βοηθούν στη διευκόλυνση της τοποθέτησης των τμημάτων SMT στο PCB πριν από τη συγκόλληση.
Είμαστε ένας επαγγελματίας κατασκευαστής με 15 χρόνια εμπειρίας που ειδικεύεται σε ηλεκτρονικούς συνδέσμους.Συνεργαστές DIN41612, καρφίτσες και άλλες ηλεκτρονικές συνδέσεις, με καλή ποιότητα και ανταγωνιστικές τιμές.
Ναι, παρέχουμε τα δείγματα για τους πελάτες μας για να ελέγξουν την ποιότητα του προϊόντος.
Συνιστούμε στους πελάτες μας να πάρουν δείγματα από εμάς πριν από την παραγγελία. Αυτό θα βοηθήσει τους πελάτες να κατανοήσουν καλύτερα το προϊόν και την ποιότητα μας.
Είναι δωρεάν για δείγματα 1 ή 2 τεμαχίων, οι πελάτες πληρώνουν μόνο το κόστος ταχυμεταφορών.
Η κανονική ημερομηνία παράδοσης δείγματος είναι περίπου 3~5 εργάσιμες ημέρες, και τα προσαρμοσμένα δείγματα χρειάζονται 7~10 εργάσιμες ημέρες.
Εάν ένας πελάτης διαπιστώσει πρόβλημα ποιότητας, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας. Θα μελετήσουμε το πρόβλημα και θα παρέχουμε λύσεις το ταχύτερο δυνατό.
1Θα είναι τέλειο να επισυνάψετε οποιαδήποτε φύλλα δεδομένων ή εικόνες όταν ζητήσετε μια έρευνα.
2Σε αντίθετη περίπτωση, αναφέρετε τη διάσταση κλίσης/διαστήματος σε χιλιοστά του προϊόντος, καθώς και πόσους αριθμούς αριθμού PIN χρειάζεστε.
3Παρακαλούμε καθορίστε μας τον τύπο τοποθέτησης με διάτρηση (TH), ορθογώνια (RA) ή επιφανειακή τοποθέτηση (SMT).
4Παρακαλείστε να προσδιορίσετε εάν υπάρχουν ειδικές απαιτήσεις για το επίπεδο επαφής και τη μέθοδο ρύθμισης ρεύματος και τάσης και συσκευασίας.
5Ποια είναι η ποσότητα παραγγελίας και οι τιμές στόχου;