Λεπτομέρειες προιόντος
Τόπος καταγωγής: Γκουανγκντόνγκ, Κίνα
Μάρκα: Jrkconn
Πιστοποίηση: ISO9001
Αριθμό μοντέλου: JRK16
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Επικοινωνήστε μαζί μας
Τιμή: Contact us
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία σακουλών PE
Χρόνος παράδοσης: 7-14 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T,MoneyGram,D/P,D/A,L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 την εβδομάδα
Τύπος: |
Μπλοκ ακροδεκτών με βίδες φραγής |
Πίσσα: |
6.35 χιλιοστά |
Αριθμός πόλων: |
2-24 πόλοι |
Χρώμα: |
Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
Ονομαστικό ρεύμα: |
10Α |
Μετρητής σύρματος: |
22-16 AWG |
Επικοινωνήστε με την Αντίσταση: |
20 m Ω |
Αντίσταση μόνωσης: |
500 mΩ |
Τύπος: |
Μπλοκ ακροδεκτών με βίδες φραγής |
Πίσσα: |
6.35 χιλιοστά |
Αριθμός πόλων: |
2-24 πόλοι |
Χρώμα: |
Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
Ονομαστικό ρεύμα: |
10Α |
Μετρητής σύρματος: |
22-16 AWG |
Επικοινωνήστε με την Αντίσταση: |
20 m Ω |
Αντίσταση μόνωσης: |
500 mΩ |
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Αριθμός Μοντέλου | JRK16 |
| Υλικό Κεφαλής Pin | Ορείχαλκος, Επιμεταλλωμένο με κασσίτερο |
| Τύπος | Μπλοκ Τερματικών Φραγμάτων |
| Υλικό Περιβλήματος | PA66, UL94V-0 |
| Βήμα | 6.35 mm |
| Ονομαστική Τάση | 300V |
| Πόλοι | 2P-24P |
| Αντοχή Τάσης | AC 2000V / 1Min |
| Υλικό Βιδών | M3, Ατσάλι, Επιμεταλλωμένο με ψευδάργυρο |
| Ονομαστικό Ρεύμα | 10A |
| Εύρος Καλωδίων | 22-16 AWG |
| Ροπή | 0.5Nm (4.43Lbin) |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40℃ ~ +105℃ |
| Τύπος Στήριξης | Μέσω Οπής |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εφαρμογή | Συστήματα Βιομηχανικού Ελέγχου, Συστήματα HVAC, Τροφοδοτικό, Μεταφορές, Καταναλωτικά Ηλεκτρονικά, Τηλεπικοινωνίες |
| Μονάδες Πώλησης | Συσκευασία | Λιμάνι |
|---|---|---|
| Μεμονωμένο αντικείμενο | Συσκευασία σακούλας PE + χαρτοκιβωτίου | Σενζέν |
| Ποσότητα (τεμ.) | Δείγματα | Εκτιμώμενος χρόνος παράδοσης (εργάσιμη ημέρα) |
| 1 - 100K | 3 ~ 7 | 15 |