Λεπτομέρειες προιόντος
Τόπος καταγωγής: Γκουανγκντόνγκ, Κίνα
Μάρκα: Jrkconn
Πιστοποίηση: ISO9001
Αριθμό μοντέλου: JRK250-3,5
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Επικοινωνήστε μαζί μας
Τιμή: Contact us
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία σακουλών PE
Χρόνος παράδοσης: 7-14 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T,MoneyGram,D/P,D/A,L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 την εβδομάδα
|
Πίσσα:
|
3,5 χλστ
|
Αριθμός πόλων:
|
1P~24P
|
Ονομαστικό ρεύμα:
|
7α
|
Στέγαση:
|
PA66, UL94V-0
|
Επιγραφή καρφιτσών:
|
Άλλα είδη, από χαλκό ή από χάλυβα
|
Καλωδιακές:
|
22-18AWG
|
|
Πίσσα:
|
3,5 χλστ
|
|
Αριθμός πόλων:
|
1P~24P
|
|
Ονομαστικό ρεύμα:
|
7α
|
|
Στέγαση:
|
PA66, UL94V-0
|
|
Επιγραφή καρφιτσών:
|
Άλλα είδη, από χαλκό ή από χάλυβα
|
|
Καλωδιακές:
|
22-18AWG
|
| Προδιαγραφές υλικού | |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | JRK250-3.5 |
| Τύπος | Τερματικό μπλοκ ελαστικών PCB |
| Πύργος | 2.5mm, 3.5mm,50,0 mm, 7,0 mm |
| Πολωνοί | 1 ~ XXP |
| Φρουρός καλωδίου | Φωσφορικός χάλκινος, νι-επεξεργασία |
| Κεφαλίδα Pin | Μεταλλικά, με επίστρωση από κασσίτερο |
| Υλικό στέγασης | ΠΑ66, UL94V-0 |
| Ηλεκτρικές προδιαγραφές | |
| Κατηγορία τάσης | 150V |
| Αντιστέκεται στην τάση | Εναλλακτικός 1500V / 1min |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7Α |
| Διάμετρος καλωδίου | 22-18AWG |
| Μηχανικές προδιαγραφές | |
| Μέγιστη συγκόλληση | +250°C για 5 δευτερόλεπτα |
| Διάστημα της λωρίδας | 10 χιλιοστά |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Μονάδες πώλησης | Ατομικό στοιχείο |
| Πακέτο | Τραπέζι/σακούλα + συσκευασία σε κουτί από χαρτόνι |
| Λιμάνι | Σενζέν |
| Εκτιμώμενος χρόνος παράδοσης | |
|---|---|
| Δείγματα | 3 ~ 7 εργάσιμες ημέρες |
| 1 ~ 100K | 15 εργάσιμες ημέρες |