Λεπτομέρειες προιόντος
Τόπος καταγωγής: Γκουανγκντόνγκ, Κίνα
Μάρκα: Jrkconn
Πιστοποίηση: ISO9001
Αριθμό μοντέλου: JRK142V-5.08/7.62
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Επικοινωνήστε μαζί μας
Τιμή: Contact us
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευή σάκου PE
Χρόνος παράδοσης: 7-14 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T,MoneyGram,D/P,D/A,L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 την εβδομάδα
Πίσσα: |
5,08/7,62 χλστ |
Αριθμός πόλων: |
1P~24P |
Ονομαστικό ρεύμα: |
4Α |
Στέγαση: |
PA66, UL94V-0 |
Επιγραφή καρφιτσών: |
Ορείχαλκος |
Καλωδιακές: |
26-16AWG |
Πίσσα: |
5,08/7,62 χλστ |
Αριθμός πόλων: |
1P~24P |
Ονομαστικό ρεύμα: |
4Α |
Στέγαση: |
PA66, UL94V-0 |
Επιγραφή καρφιτσών: |
Ορείχαλκος |
Καλωδιακές: |
26-16AWG |
| Προδιαγραφές Υλικών | |
|---|---|
| Αριθμός Μοντέλου | JRK142V-5.08/7.62 |
| Τύπος | Ακροδέκτης Ελατηρίου |
| Βήμα | 5.08mm, 7.62mm |
| Πόλοι | 1~XXP |
| Φύλακας Καλωδίων | Φωσφορούχος χαλκός, επένδυση Ni |
| Κεφαλίδα ακίδων | Ορείχαλκος, επένδυση κασσίτερου |
| Υλικό περιβλήματος | PA66, UL94V-0 |
| Ηλεκτρικές Προδιαγραφές | |
| Ονομαστική Τάση | 150V |
| Τάση Αντοχής | AC 1500V / 1 λεπτό |
| Ονομαστικό Ρεύμα | 4A |
| Διαμέτρημα Καλωδίου | 26-16AWG |
| Μηχανικές Προδιαγραφές | |
| Μέγιστη Συγκόλληση | +250℃ για 5 δευτ. |
| Μήκος Απογύμνωσης | 10mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Μονάδες Πώλησης | Μεμονωμένο είδος |
| Πακέτο | Δίσκος/σακούλα + συσκευασία χαρτοκιβωτίου |
| Λιμάνι | Shenzhen |
| Εκτιμώμενος Χρόνος Παράδοσης | |
|---|---|
| Δείγματα | 3 ~ 7 εργάσιμες ημέρες |
| 1 ~ 100K | 15 εργάσιμες ημέρες |