Λεπτομέρειες προιόντος
Τόπος καταγωγής: Guangdong, Κίνα
Μάρκα: Jrkconn
Πιστοποίηση: ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Σειρά JRKPP-ST07
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 1000 τεμ.
Τιμή: Contact us
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία σωλήνα
Χρόνος παράδοσης: 7-14 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/t
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 την εβδομάδα
Τύπος: |
Φόρτιση καρφίτσες Pogo |
Αριθμός θέσεων: |
7 πείρος |
Υλικό βαρελιού: |
Ορείχαλκος |
Εμβολιασμός: |
Ορείχαλκος |
Ανοιξιάτικο Υλικό: |
Ανοξείδωτο SUS304 |
Εφαρμογή: |
PCB, ηλεκτρική ενέργεια, εξοπλισμός φόρτισης |
Τύπος: |
Φόρτιση καρφίτσες Pogo |
Αριθμός θέσεων: |
7 πείρος |
Υλικό βαρελιού: |
Ορείχαλκος |
Εμβολιασμός: |
Ορείχαλκος |
Ανοιξιάτικο Υλικό: |
Ανοξείδωτο SUS304 |
Εφαρμογή: |
PCB, ηλεκτρική ενέργεια, εξοπλισμός φόρτισης |
Double Heads PCB Spring Loaded Pin 7Pin Pogo Pin Connector με 2,0mm Pitch, σχεδιασμένος για αξιόπιστες ηλεκτρικές συνδέσεις σε απαιτητικές εφαρμογές.
| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| Τύπος | Ευθύς τύπος DIP |
| Αριθμός θέσεων | 7Pin |
| Υλικό βαρελιού | Ορείχαλκος |
| Υλικό εμβόλου | Ορείχαλκος |
| Ανοιξιάτικο Υλικό | Ανοξείδωτο SUS304 |
| Πλαστικό υλικό | PA46 |
Οι ακροδέκτες Pogo pin, γνωστοί επίσης ως επαφές με ελατήριο, είναι συμπαγείς ηλεκτρικοί σύνδεσμοι υψηλής αξιοπιστίας που αποτελούνται από ένα έμβολο, μια κάννη και ένα ελατήριο επεξεργασμένο με ακρίβεια. Αυτή η δομή εξασφαλίζει σταθερή πίεση επαφής, χαμηλή αντίσταση και ανθεκτική απόδοση, ακόμη και κάτω από συχνούς κύκλους ζευγαρώματος ή σκληρά περιβάλλοντα.
Στην JRK Connectors, ειδικευόμαστε στον σχεδιασμό και την κατασκευή συνδετήρων υψηλής ακρίβειας pogo pin για απαιτητικές βιομηχανικές και εμπορικές εφαρμογές. Οι ακίδες pogo μας έχουν σχεδιαστεί για μεγάλη διάρκεια ζωής (100.000+ κύκλους), σταθερή μετάδοση ρεύματος (έως 20Α) και στενές ανοχές διαστάσεων, καθιστώντας τις ιδανικές τόσο για τυπική όσο και για προσαρμοσμένη ενσωμάτωση.
| Προσδιορισμός | Καθέκαστα |
|---|---|
| Πίσσα | 1,27mm, 2mm, 2,54mm, προσαρμοσμένο διαθέσιμο |
| Υλικό μονωτικού | PA46 |
| Εμβολο | Ορείχαλκος, επιμεταλλωμένο νικέλιο 60-80u", επιχρυσωμένο 1-3u" (Προσαρμοσμένο 1-100u") |
| Βαρέλι | Ορείχαλκος, επιμεταλλωμένο νικέλιο 60-80u", επιχρυσωμένο 1-3u" (Προσαρμοσμένο 1-100u") |
| Ανοιξη | Ανοξείδωτο SUS304 |
| Επιμετάλλωση | Επίχρυσο, προσαρμοσμένο διαθέσιμο |
| Τύπος τοποθέτησης | Τύπος επιφανειακής βάσης |
| Χαρακτηριστικά | Επιβραδυντικό φωτιάς/φλόγας, Σταθερή αγωγιμότητα |
| Ονομαστικό ρεύμα | 3Α |
| Δυναμικό | 5-32V |
| Επικοινωνήστε με την Αντίσταση | 50mΩ μέγ |
| Αντίσταση μόνωσης | 1000 mΩ |
| Ψεκασμός αλατιού | 24 Ω |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃ ~ 105℃ |
| Διάρκεια ζωής | >20000 φορές |
| Εφαρμογή | Επικοινωνιακό και αγώγιμο |
| Υποστήριξη Προσαρμογής | Ναί |
Διατίθενται πολλά Pogo Pin Connectors που δεν αναφέρονται στον ιστότοπο. Εάν δεν βρείτε αυτό που θέλετε, επικοινωνήστε μαζί μας.
| Πώληση μονάδων | Πακέτο | Λιμάνι |
|---|---|---|
| Μονό αντικείμενο | Συσκευασία σωλήνα / PE / δίσκος / ταινία & ρολό | Shenzhen |
| Ποσότητα (τμχ) | Δείγματα | 1 - 100 χιλιάδες | > 100 χιλ |
|---|---|---|---|
| Εκτιμώμενος χρόνος παράδοσης (εργάσιμη ημέρα) | 3 - 7 | 15 | Προς διαπραγμάτευση |
Είμαστε επαγγελματίας κατασκευαστής με 15 χρόνια εμπειρίας που ειδικεύεται στους ηλεκτρονικούς συνδέσμους. Τα κύρια προϊόντα μας είναι κεφαλίδες καρφίτσας, θηλυκές κεφαλίδες, κεφαλίδες κουτιών, κεφαλίδες εξαγωγής, σύνδεσμοι DIN41612, καρφίτσες και άλλες ηλεκτρονικές υποδοχές, με καλή ποιότητα και ανταγωνιστικές τιμές.
Ναι, είμαστε. Για εμάς στην Jrkconn, η ποιότητα είναι ένα συγκεκριμένο αποτέλεσμα και όχι μια απλή επίσημη αξία. Η εταιρεία μας διαθέτει πιστοποίηση 1S09001 & 1S014001 και οι σειρές μας συμμορφώνονται με την προστασία του περιβάλλοντος (ROHS, REACH, κ.λπ.).
Ναι, παρέχουμε τα δείγματα στους πελάτες μας για να ελέγξουν την ποιότητα του προϊόντος. Συνιστούμε στους πελάτες μας να πάρουν τα δείγματα από εμάς πριν κάνουν μια παραγγελία. Αυτό θα βοηθήσει τους πελάτες να κατανοήσουν καλύτερα το προϊόν και την ποιότητά μας. Για 1 ή 2 τεμάχια, είναι δωρεάν και οι πελάτες πληρώνουν μόνο το κόστος express courier.
Η τυπική ημερομηνία παράδοσης δείγματος είναι περίπου 3~5 εργάσιμες ημέρες και τα προσαρμοσμένα δείγματα χρειάζονται 7~10 εργάσιμες ημέρες.
Εάν ένας πελάτης βρει ένα πρόβλημα ποιότητας, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας και θα μελετήσουμε το πρόβλημα και θα παρέχουμε λύσεις όσο πιο γρήγορα μπορούμε.
Κανονικά, ένα δείγμα χρειάζεται 3-4 ημέρες και ο χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζεται 1-2 εβδομάδες για ποσότητες παραγγελίας άνω των 10.000 τεμαχίων. Μπορούμε να κανονίσουμε την αποστολή με DHL, UPS, FedEx ή TNT ή οποιονδήποτε άλλο προτιμώμενο συλλέκτη από τον πελάτη. Συνήθως χρειάζονται 7~12 ημέρες για να φτάσει. Οι αεροπορικές και θαλάσσιες μεταφορές είναι επίσης προαιρετικές.
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές