Λεπτομέρειες προιόντος
Τόπος καταγωγής: Γκουανγκντόνγκ, Κίνα
Μάρκα: Jrkconn
Πιστοποίηση: ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Η σειρά JFPH06VM
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Επικοινωνήστε μαζί μας
Τιμή: Contact us
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τσαντών PE
Χρόνος παράδοσης: 7-15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 10000000 την εβδομάδα
Πίσσα: |
1.27mm |
Σειρά: |
διπλή σειρά |
Προσανατολισμός: |
smt |
Υλικό επαφής: |
Ορείχαλκος |
Υλικό στέγασης: |
PA6T |
Αριθμός θέσεων: |
2P-80P |
Πίσσα: |
1.27mm |
Σειρά: |
διπλή σειρά |
Προσανατολισμός: |
smt |
Υλικό επαφής: |
Ορείχαλκος |
Υλικό στέγασης: |
PA6T |
Αριθμός θέσεων: |
2P-80P |
Οι συνδετήρες Pin Header είναι βασικά στοιχεία για τις συνδέσεις PCB, που χρησιμοποιούνται ευρέως σε εφαρμογές συνδετήρων board-to-board και wire-to-board.,Οι κεφαλίδες των καρφίτσες είναι σχεδιασμένες για να εξασφαλίζουν σταθερή μετάδοση σήματος και ροή ρεύματος σε πλακέτες κυκλωμάτων.
Συνήθως ταιριάζουν με γυναικείες κεφαλές, συνδέσμους IDC και συρματόσχοινα, καθιστώντας τους μια αξιόπιστη επιλογή για διάφορες ηλεκτρονικές συναρμολογίες.
Τύποι επικεφαλίδων πιν:
Παρέχουμε ένα πλήρες φάσμα επικεφαλίδων πινών PCB για να ανταποκριθούμε σε διαφορετικές απαιτήσεις σχεδιασμού:
| Πύργος | 10,27 mm / 2,0 mm / 2,54 mm |
| Στρώση | Διπλή σειρά |
| Χρώμα | Μαύρο, υποστήριξη custom |
| Υλικό μόνωσης | Μαύρο πολυεστέρα UL94V-0 |
| Τύπος | PA6T+30%G.F. |
| Υλικό επαφής | Μεταλλικό Cuzn 36Pb3 ((C36000) |
| Επικοινωνία | Χρυσή επιχρίστωση, επιχρίστωση από κασσίτερο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 1 A / μέγιστη επαφή. |
| Αντίσταση επαφής | Μέγιστο 20mΩ |
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | Ελάχιστο 1000V |
| Ανθεκτική τάση | 300V AC/min |
| Θέρμανση λειτουργίας | Χρυσόχρωμα: από -55°C έως 125°C Χάλυβα χάλυβα: από -40°C έως 105°C |
| Θερμοκρασία συγκόλλησης | +260°C, 10 δευτερόλεπτα το πολύ |
| Μονάδες πώλησης | Ατομικό στοιχείο |
| Πακέτο | Τύπος / PE σακούλα / δοχείο / ταινία και τροχιά συσκευασίας |
| Λιμάνι | Σενζέν |
| Ποσότητα (τ.μ.) | 1 - 100 χλμ. | > 100K |
| Εκτιμώμενη προθεσμία παράδοσης (ήμερη εργασία) | 15 | Για διαπραγμάτευση |
Υπάρχουν πολλά προϊόντα που δεν αναφέρονται στον ιστότοπο. Αν δεν βρείτε αυτό που θέλετε, επικοινωνήστε μαζί μας.
![]()
Είμαστε ένας επαγγελματίας κατασκευαστής με 15 χρόνια εμπειρίας που ειδικεύεται σε ηλεκτρονικούς συνδέσμους.Συνεργαστές DIN41612, καρφίτσες και άλλες ηλεκτρονικές συνδέσεις, με καλή ποιότητα και ανταγωνιστικές τιμές.
Μπορώ να πάρω το δείγμα πριν κάνω την παραγγελία;
Ναι, παρέχουμε τα δείγματα για τους πελάτες μας για να ελέγξουν την ποιότητα του προϊόντος.Αυτό θα βοηθήσει τους πελάτες να κατανοήσουν καλύτερα το προϊόν και την ποιότητα μαςΕίναι δωρεάν για 1 ή 2 δείγματα, οι πελάτες πληρώνουν μόνο το κόστος του ταχυμεταφορέα.
Η κανονική ημερομηνία παράδοσης δείγματος είναι περίπου 3~5 εργάσιμες ημέρες, και τα προσαρμοσμένα δείγματα χρειάζονται 7~10 εργάσιμες ημέρες.
Εάν ένας πελάτης διαπιστώσει πρόβλημα ποιότητας, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας. Θα μελετήσουμε το πρόβλημα και θα παρέχουμε λύσεις το ταχύτερο δυνατό.