Λεπτομέρειες προιόντος
Τόπος καταγωγής: Γκουανγκντόνγκ, Κίνα
Μάρκα: Jrkconn
Πιστοποίηση: ISO9001
Αριθμό μοντέλου: JRK15EDGKA-3,5/3,81
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Επικοινωνήστε μαζί μας
Τιμή: Contact us
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευή σάκου PE
Χρόνος παράδοσης: 7-14 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T,MoneyGram,D/P,D/A,L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 την εβδομάδα
Πίσσα: |
3.5/3.81mm |
Ονομαστικό ρεύμα: |
8Α |
Βίδα: |
M2.0 Χάλυβας Ψευδάργυρος |
Υλικό επαφής: |
Ορείχαλκος, Νι που καλύπτεται |
Καλωδιακές: |
28-16AWG |
Αριθμός πόλων: |
2P~24P |
Μοντέλο: |
JRK15EDGKA-3,5/3,81 |
Πίσσα: |
3.5/3.81mm |
Ονομαστικό ρεύμα: |
8Α |
Βίδα: |
M2.0 Χάλυβας Ψευδάργυρος |
Υλικό επαφής: |
Ορείχαλκος, Νι που καλύπτεται |
Καλωδιακές: |
28-16AWG |
Αριθμός πόλων: |
2P~24P |
Μοντέλο: |
JRK15EDGKA-3,5/3,81 |
| Αριθμός μοντέλου | Η σειρά JRK15EDGKA-3.5/3.81 |
| Τύπος | Εναρμόνιση |
| Πύργος | 30,5/3,81 χιλιοστά |
| Πολωνοί | 2 ~ 22P |
| Υλικό βίδας | M2.0 Χάλυβας, επιχρίσεις ψευδαργύρου |
| Υλικό επαφής | Φωσφορικός χάλκινος, χάλυβας Ni |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C ~ +120°C |
| Κλουβί από σύρμα | Μεταλλικό, χάλυβα |
| Υλικό στέγασης | ΠΑ66, UL94V-0 |
| Κατηγορία τάσης | 300V |
| Αντιστέκεται στην τάση | Εναλλακτικός 1500V / 1min |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 8Α |
| Στροφή | 0.2Nm (1.7 Lbin) |
| Διάμετρος καλωδίου | 28-16AWG |
| Μέγιστη συγκόλληση | +250°C για 5 δευτερόλεπτα |
| Διάστημα της λωρίδας | 6~7mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Εφαρμογή | Αεροδιαστημική, Σιδηροδρομική Μεταφορά, Ναυπηγική, Μηχανικές, Χημικές Μεταλλουργίες, Επικοινωνίες Ενέργειας, Ηλεκτρικός Ελέγχος κλπ. |
| Μονάδες πώλησης | Ατομικό στοιχείο |
| Πακέτο | Τραπέζι/σακούλα + συσκευασία σε κουτί από χαρτόνι |
| Λιμάνι | Σενζέν |
| Ποσότητα (τ.μ.) | 1 - 100 χλμ. |
| Δείγματα | 3 ~ 7 |
| Εκτιμώμενος χρόνος παράδοσης | 15 εργάσιμες ημέρες |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές