Λεπτομέρειες προιόντος
Τόπος καταγωγής: Γκουανγκντόνγκ, Κίνα
Μάρκα: Jrkconn
Πιστοποίηση: ISO9001
Αριθμό μοντέλου: JRK141R-2,54
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Επικοινωνήστε μαζί μας
Τιμή: Contact us
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία σακουλών PE
Χρόνος παράδοσης: 7-14 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T,MoneyGram,D/P,D/A,L/C
Δυνατότητα προσφοράς: 10000000 την εβδομάδα
Πίσσα: |
2,54 χλστ |
Αριθμός πόλων: |
Ως απαιτήσεις σας |
Τρέχουσα βαθμολογία: |
4 Αμπερ |
Υλικό στέγασης: |
PA66, UL94V-0 |
Επιγραφή καρφιτσών: |
Ορείχαλκος |
Καλωδιακές: |
26AWG-16AWG |
Πίσσα: |
2,54 χλστ |
Αριθμός πόλων: |
Ως απαιτήσεις σας |
Τρέχουσα βαθμολογία: |
4 Αμπερ |
Υλικό στέγασης: |
PA66, UL94V-0 |
Επιγραφή καρφιτσών: |
Ορείχαλκος |
Καλωδιακές: |
26AWG-16AWG |
Οι ακροδέκτες PCB με ελατήριο είναι συμπαγείς, μονωμένοι συνδετήρες καλωδίων PCB σχεδιασμένοι για γρήγορες, ασφαλείς και χωρίς εργαλεία ηλεκτρικές συνδέσεις σε πλακέτες τυπωμένου κυκλώματος. Χρησιμοποιώντας έναν εσωτερικό μηχανισμό σύσφιξης με ελατήριο, αυτοί οι ακροδέκτες διατηρούν σταθερή πίεση επαφής, εξασφαλίζοντας αξιόπιστη μετάδοση ισχύος και σήματος ακόμη και σε εφαρμογές με υψηλούς κραδασμούς ή περιορισμένο χώρο.
Σε αντίθεση με τους παραδοσιακούς ακροδέκτες με βίδα, οι ακροδέκτες με ελατήριο για PCB εξαλείφουν την ανάγκη για βίδες, απλοποιώντας την εγκατάσταση και μειώνοντας τον χρόνο συντήρησης. Τα καλώδια μπορούν να συνδεθούν γρήγορα μέσω τεχνολογίας push-in ή ελατηρίου τάσης, βελτιώνοντας την αποδοτικότητα συναρμολόγησης και ελαχιστοποιώντας τα σφάλματα καλωδίωσης.
Με 13+ χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή, ειδικευόμαστε σε λύσεις ακροδεκτών σχεδιασμένες για απόδοση, αξιοπιστία και μακροπρόθεσμη σταθερότητα.
Κάθε προϊόν υποβάλλεται σε 100% επιθεώρηση πριν από την αποστολή, διασφαλίζοντας αξιόπιστη ποιότητα, εξαλείφοντας ελαττώματα και προστατεύοντας τα έργα σας από δαπανηρές καθυστερήσεις ή αποτυχίες.
Από το σχεδιασμό έως την παράδοση, η μονοαπευθυντική μας λύση κατασκευής απλοποιεί την αλυσίδα εφοδιασμού σας, μειώνει την πολυπλοκότητα της προμήθειας και σας βοηθά να εξοικονομήσετε χρόνο και να ελέγξετε το κόστος.
Η ομάδα μηχανικών μας συνεργάζεται στενά μαζί σας, παρέχοντας προσαρμοσμένα σχέδια, γρήγορες τεχνικές απαντήσεις και λύσεις ειδικά για την εφαρμογή, για να φέρετε τις ιδέες σας στην αγορά ταχύτερα.
| Προδιαγραφές υλικού | |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | JRK141R-2.54 |
| Τύπος | Ακροδέκτες PCB με ελατήριο |
| Βήμα | 2.54mm |
| Πόλοι | 1P~XXP |
| Προφυλακτήρας καλωδίου | Φωσφορούχος χαλκός, Επιμετάλλωση Ni |
| Κεφαλή ακίδας | Ορείχαλκος, Επιμετάλλωση κασσίτερου |
| Υλικό περιβλήματος | PA66, UL94V-0 |
| Ηλεκτρικές προδιαγραφές | |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 150V |
| Αντοχή τάσης | AC 1500V / 1Min |
| Ονομαστικό ρεύμα | 4A |
| Μέγεθος καλωδίου | 26-16AWG |
| Μηχανικές προδιαγραφές | |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας | -40℃~+105℃ |
| Μέγιστη συγκόλληση | +250℃ για 5 δευτ. |
| Μήκος απογύμνωσης | 10mm |
| Χρώμα | Πράσινο |
Σημείωση: Το πραγματικό χρώμα του προϊόντος μπορεί να διαφέρει ελαφρώς από τις εικόνες που εμφανίζονται λόγω διαφορών στις ρυθμίσεις της οθόνης. Όλες οι μετρήσεις λαμβάνονται χειροκίνητα και ενδέχεται να έχουν μικρές αποκλίσεις.
| Μονάδες πώλησης | Μεμονωμένο αντικείμενο |
| Πακέτο | Συσκευασία δίσκου/σακούλας + χαρτοκιβώτιο |
| Λιμάνι | Σενζέν |
| Δείγματα | 3 ~ 7 εργάσιμες ημέρες |
| 1 ~ 100K | 15 εργάσιμες ημέρες |