Λεπτομέρειες προιόντος
Τόπος καταγωγής: Γκουανγκντόνγκ, Κίνα
Μάρκα: Jrkconn
Πιστοποίηση: ISO14001
Αριθμό μοντέλου: Σειρά JFPH09HM
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Επικοινωνήστε μαζί μας
Τιμή: Contact Us
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τύπος PE / σωλήνας / δίσκος / ταινία & ρολόι
Χρόνος παράδοσης: 7-15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 1000000 την εβδομάδα
Γένος: |
ανδρική κεφαλίδα καρφίτσας |
Εφαρμογή: |
Πίνακες PCB |
Μονωτικό Υλικό: |
PA6T |
Υλικό επαφής: |
Ορείχαλκος |
Καρφίτσα: |
1-40 PIN |
Υψόμετρο του μονωτή: |
H=2mm |
Επιμετάλλωση: |
Χρυσόπετρα ή χάλυβα από κασσίτερο |
Τρέχουσα βαθμολογία: |
1.5 Α |
Γένος: |
ανδρική κεφαλίδα καρφίτσας |
Εφαρμογή: |
Πίνακες PCB |
Μονωτικό Υλικό: |
PA6T |
Υλικό επαφής: |
Ορείχαλκος |
Καρφίτσα: |
1-40 PIN |
Υψόμετρο του μονωτή: |
H=2mm |
Επιμετάλλωση: |
Χρυσόπετρα ή χάλυβα από κασσίτερο |
Τρέχουσα βαθμολογία: |
1.5 Α |
Τι είναι οι συνδετήρες ακροδεκτών;
Ένας συνδετήρας ακροδεκτών είναι ένας τύπος ηλεκτρικού συνδετήρα. Αυτός ο συνδετήρας χρησιμοποιείται ευρέως στα ηλεκτρονικά ή τα όργανα μιας πλακέτας τυπωμένου κυκλώματος (PCB) λειτουργώντας ως γέφυρα μεταξύ δύο πλακετών PCB που ήταν μπλοκαρισμένες, και χρησιμοποιείται για τη μετάδοση ρεύματος ή σημάτων.
1. Η Jrkconn είναι επαγγελματίας κατασκευαστής συνδετήρων με 15ετή εμπειρία. Τα κύρια προϊόντα μας περιλαμβάνουν σειρές μηχανουργημένων ακροδεκτών, σειρές μηχανουργημένων θηλυκών ακροδεκτών, ακροδέκτες εξαγωγής, ακροδέκτες κουτιού, ακροδέκτες, θηλυκούς συνδετήρες υποδοχής, συνδετήρες ακροδεκτών pogo, συνδετήρες DIN41612, ακροδέκτες και άλλους συνδετήρες.
2. Διαθέτουμε μια επαγγελματική ομάδα και μηχανικούς για να σας παρέχουμε λύσεις συνδετήρων.
3. Γρήγορη παράδοση. Ο χρόνος παράδοσης της Jrkconn είναι 7 - 14 εργάσιμες ημέρες.
4. Υπηρεσία μίας στάσης, εξοικονομώντας σας χρόνο και κόστος. Υπάρχουν περισσότεροι από 1000 τύποι προϊόντων για να καλύψετε τις διαφορετικές σας απαιτήσεις.
| Υλικό Μονωτή | Μαύρο Πολυεστέρας UL94V-0 |
| Πρότυπο |
PA6T + 30%G.F |
| Υλικό Επαφής | Ορείχαλκος |
| Επίστρωση Επαφής | Επιχρύσωση |
| Βήμα | 1.27mm / 2.0mm / 2.54mm/ ειδικό βήμα |
| Αριθμός Σειρών | Διπλή σειρά |
| Ύψος Μονωτή | H=2mm |
| Αριθμός Θέσεων | 4 - 80 PIN |
| Ονομαστικό Ρεύμα | 1.5Amps/επαφή μέγιστο |
| Αντίσταση Μονωτή | 1000 MΩ |
| Αντίσταση Επαφής | 20 MΩ |
| Τάση Αντοχής | 450V |
| Θερμοκρασίες Λειτουργίας | -55℃~ +105℃ |
| Θερμοκρασία Συγκόλλησης | 220℃,10s μέγιστο. |
| Μονάδες πώλησης | Μεμονωμένο αντικείμενο |
| Συσκευασία | Σωλήνας / PE σακούλα / δίσκος / συσκευασία ταινίας & καρούλιΛιμάνι |
| Σενζέν | Παράδοση: |
| Δείγματα | 1 - 100K | > 100K | Εκτιμώμενος χρόνος παράδοσης |
| (εργάσιμη ημέρα) 3 - 7 |
15 | Θα διαπραγματευτεί | Διαδικασία Προσαρμογής Συνδετήρων ακροδεκτών 2MM SMT Οριζόντιου Τύπου Μονής Σειράς Ακροδέκτης 10 Θέσεων |
![]()
Ναι, παρέχουμε δείγματα στους πελάτες μας για να ελέγξουν την ποιότητα του προϊόντος.
Είναι δωρεάν για 1 ή 2 τεμάχια δειγμάτων, οι πελάτες πληρώνουν μόνο το κόστος του ταχυμεταφορέα.
3. Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσης των δειγμάτων;
Η τυπική ημερομηνία παράδοσης δειγμάτων είναι περίπου 3~5 εργάσιμες ημέρες, και τα προσαρμοσμένα δείγματα χρειάζονται 7~10 εργάσιμες ημέρες.
Εάν ένας πελάτης βρει πρόβλημα ποιότητας, επικοινωνήστε μαζί μας. θα μελετήσουμε το πρόβλημα και θα παρέχουμε λύσεις το συντομότερο δυνατό.
Καλώς ήρθατε να επισκεφθείτε το εργοστάσιό μας, θα σας δείξουμε την επαγγελματική μας διαδικασία παραγωγής, και ελπίζουμε να έχουμε μια μακροχρόνια επιχειρηματική σχέση μαζί σας.