Λεπτομέρειες προιόντος
Τόπος καταγωγής: Γκουανγκντόνγκ, Κίνα
Μάρκα: Jrkconn
Πιστοποίηση: ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Η σειρά JFPH09ST
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Επικοινωνήστε μαζί μας
Τιμή: Contact us
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τσαντών PE
Χρόνος παράδοσης: 7-15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 10000000 την εβδομάδα
Πίσσα: |
2,0 χλστ |
Σειρά: |
Διπλή σειρά |
Προσανατολισμός: |
Ευθύς τύπος |
Υλικό επαφής: |
Ορείχαλκος |
Υλικό στέγασης: |
PA9T |
Επιμετάλλωση: |
Επιμετάλλωση |
Πίσσα: |
2,0 χλστ |
Σειρά: |
Διπλή σειρά |
Προσανατολισμός: |
Ευθύς τύπος |
Υλικό επαφής: |
Ορείχαλκος |
Υλικό στέγασης: |
PA9T |
Επιμετάλλωση: |
Επιμετάλλωση |
Ένας σύνδεσμος κεφαλίδας καρφίτσας, επίσης γνωστός ως αρσενική κεφαλίδα, είναι ένας ευρέως χρησιμοποιούμενος σύνδεσμος PCB που αποτελείται από μία ή περισσότερες σειρές αγώγιμων μεταλλικών ακίδων ενσωματωμένων σε ένα μονωμένο πλαστικό περίβλημα. Αυτοί οι σύνδεσμοι κατασκευάζονται με τυπικά βήματα, συμπεριλαμβανομένων των 2,0 mm, καθιστώντας τα συμβατά με ένα ευρύ φάσμα ηλεκτρονικών εφαρμογών.
Οι κεφαλίδες ακίδων έχουν σχεδιαστεί κυρίως για τη δημιουργία ηλεκτρικών συνδέσεων μεταξύ πλακών τυπωμένου κυκλώματος (PCB), καλωδίων και ηλεκτρονικών μονάδων. Συνήθως συνδυάζονται με θηλυκούς συνδέσμους κεφαλίδας για να σχηματίσουν ασφαλή και αξιόπιστα συστήματα διασύνδεσης.
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Πίσσα | 1,27 mm / 2,0 mm / 2,54 mm |
| Σειρά | Διπλή σειρά |
| Χρώμα | Μαύρο, έθιμο υποστήριξης |
| Μονωτικό υλικό | Μαύρος πολυεστέρας UL94V-0 |
| Πρότυπο | PA9T+30%GF |
| Υλικό επαφής | Ορείχαλκος |
| Επιμετάλλωση επαφής | Επιχρυσωμένο, επικασσιτερωμένο |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 3Α |
| Αντοχή επαφής | Μέγ. 20mΩ |
| Διηλεκτρική αντοχή | Ελάχ. 1000V |
| Ανθεκτική τάση | 550V AC/λεπτό |
| Θερμοκρασίες λειτουργίας | Επιχρυσωμένο: από -55℃ έως 125℃ Κασσίτερος: από -40℃ έως 105℃ |
| Θερμοκρασία συγκόλλησης | +260℃, 10 δευτερόλεπτα μέγ |
| Πωλήσεις μονάδων | Πακέτο | Λιμάνι |
|---|---|---|
| Μονό αντικείμενο | Σωλήνας / PE τσάντα/Δίσκος / Συσκευασία ταινίας και καρούλι | Shenzhen |
| Ποσότητα (τμχ) | 1 - 100 χιλιάδες | > 100 χιλ |
|---|---|---|
| Εκτιμώμενος χρόνος παράδοσης (εργάσιμη ημέρα) | 15 | Προς διαπραγμάτευση |
Πολλά προϊόντα είναι διαθέσιμα που δεν αναφέρονται στον ιστότοπο. Εάν δεν βρείτε αυτό που θέλετε, επικοινωνήστε μαζί μας.