Λεπτομέρειες προιόντος
Τόπος καταγωγής: Γκουανγκντόνγκ, Κίνα
Μάρκα: Jrkconn
Πιστοποίηση: ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Η σειρά JFPH09RA
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 100 τεμ
Τιμή: Contact us
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τσαντών PE
Χρόνος παράδοσης: 7-15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 10000000 την εβδομάδα
Τύπος: |
Ορθή γωνία |
Πίσσα: |
2mm |
Σειρά: |
διπλή σειρά |
Υλικό επαφής: |
Ορείχαλκος |
Τρέχουσα βαθμολογία: |
1.5α |
Πλαστική ύλη: |
PA9T |
Χρώμα: |
Μαύρος |
Αριθμός θέσεων: |
2P-80P |
Τύπος: |
Ορθή γωνία |
Πίσσα: |
2mm |
Σειρά: |
διπλή σειρά |
Υλικό επαφής: |
Ορείχαλκος |
Τρέχουσα βαθμολογία: |
1.5α |
Πλαστική ύλη: |
PA9T |
Χρώμα: |
Μαύρος |
Αριθμός θέσεων: |
2P-80P |
| Βήμα | 1,27 mm / 2,0 mm / 2,54 mm |
| Σειρά | Διπλή σειρά |
| Χρώμα | Μαύρο, υποστηρίζεται προσαρμογή |
| Υλικό μόνωσης | Μαύρο πολυεστέρας UL94V-0 |
| Πρότυπο | PA9T+30%G.F |
| Υλικό επαφής | Ορείχαλκος Cuzn 36Pb3(C36000) |
| Επίστρωση επαφής | Επιχρύσωση, Επιμετάλλωση κασσίτερου |
| Ονομαστικό ρεύμα | 1,5 Amps/επαφή μέγ. |
| Αντίσταση επαφής | Μέγ. 20mΩ |
| Διηλεκτρική αντοχή | Ελάχ. 1000V |
| Αντοχή τάσης | 450V AC/λεπτό |
| Θερμοκρασίες λειτουργίας | Επιχρύσωση: από -55℃ έως 125℃ Επιμετάλλωση κασσίτερου: από -40℃ έως 105℃ |
| Θερμοκρασία συγκόλλησης | +220℃, 10 δευτ. μέγ. |
| Μονάδες πώλησης | Μεμονωμένο αντικείμενο |
| Πακέτο | Συσκευασία σωλήνα / PE τσάντας/δίσκου / ταινίας & καρούλι |
| Λιμάνι | Σενζέν |
| Ποσότητα (τεμ.) | 1 - 100K | > 100K |
| Εκτιμώμενος χρόνος παράδοσης (εργάσιμη ημέρα) | 15 | Κατόπιν διαπραγμάτευσης |
Πολλά προϊόντα είναι διαθέσιμα που δεν αναφέρονται στον ιστότοπο. Εάν δεν βρείτε αυτό που θέλετε, επικοινωνήστε μαζί μας.
Ένας συνδετήρας pin header είναι ένας αρσενικός (βύσμα) συνδετήρας με τετράγωνες ακίδες που είναι χυτευμένες σε έναν πλαστικό μονωτή. Κατασκευάζονται συχνότερα με μονές ή διπλές σειρές, οι pin headers είναι επίσης διαθέσιμοι με 3 ή περισσότερες σειρές. Οι συνδετήρες pin header συνήθως συνδυάζονται με έναν υποδοχέα (υποδοχή) παρέχοντας μια αξιόπιστη και οικονομική σύνδεση πλακέτας με πλακέτα.
Οι συνδετήρες pin header είναι διαθέσιμοι σε κάθετες ή ορθές γωνίες. Οι κοινές επιλογές βήματος είναι 1,00mm, 1,27mm, 2,00mm και 2,54mm. Αυτοί οι συνδετήρες μπορούν να παραδοθούν με ουρά PC (μέσω οπής) ή τερματισμούς SMT (επιφανειακής στήριξης). Οι πείροι ευθυγράμμισης βοηθούν στη διευκόλυνση της τοποθέτησης εξαρτημάτων SMT στην PCB πριν από τη συγκόλληση. Είναι διαθέσιμες επιλογές μονής, διπλής ή τριπλής μόνωσης.
Είμαστε επαγγελματίας κατασκευαστής με 15ετή εμπειρία εξειδικευμένος σε ηλεκτρονικούς συνδετήρες. Τα κύρια προϊόντα μας περιλαμβάνουν pin headers, female headers, box headers, ejector headers, συνδετήρες DIN41612, ακίδες και άλλους ηλεκτρονικούς συνδετήρες, με καλή ποιότητα και ανταγωνιστικές τιμές.
Μπορώ να πάρω δείγμα πριν από την παραγγελία;
Ναι, παρέχουμε δείγματα στους πελάτες μας για να ελέγξουν την ποιότητα του προϊόντος. Συνιστούμε στους πελάτες μας να λαμβάνουν δείγματα από εμάς πριν από την παραγγελία. Αυτό θα βοηθήσει τους πελάτες να κατανοήσουν καλύτερα το προϊόν και την ποιότητά μας. Είναι δωρεάν για 1 ή 2 τεμάχια δείγματα, οι πελάτες πληρώνουν μόνο το κόστος του ταχυμεταφορέα.
Η τυπική ημερομηνία παράδοσης δείγματος είναι περίπου 3~5 εργάσιμες ημέρες, και τα προσαρμοσμένα δείγματα χρειάζονται 7~10 εργάσιμες ημέρες.
Εάν ένας πελάτης βρει πρόβλημα ποιότητας, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας. θα μελετήσουμε το πρόβλημα και θα παρέχουμε λύσεις όσο το δυνατόν γρηγορότερα.
Θα ήταν τέλειο να επισυνάψετε τυχόν φύλλα δεδομένων ή εικόνες όταν κάνετε μια ερώτηση.
Εναλλακτικά, παρακαλούμε καθορίστε τη διάσταση βήματος/απόστασης σε χιλιοστά του προϊόντος, και πόσες ΑΡΙΘ. ακίδων απαιτείτε.
Παρακαλούμε καθορίστε μας τον τύπο στήριξης με Through-hole(TH), ορθή γωνία (RA) ή επιφανειακή στήριξη (SMT).
Παρακαλούμε καθορίστε εάν υπάρχουν ειδικές απαιτήσεις για το επίπεδο επίστρωσης επαφής και την ονομαστική τιμή ρεύματος και την ονομαστική τιμή τάσης και τη μέθοδο συσκευασίας.
Ποιες είναι οι ποσότητες παραγγελίας και οι τιμές-στόχοι σας;