Λεπτομέρειες προιόντος
Τόπος καταγωγής: Γκουανγκντόνγκ, Κίνα
Μάρκα: Jrkconn
Πιστοποίηση: ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Η σειρά JFPH09VM
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Επικοινωνήστε μαζί μας
Τιμή: Contact us
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τσαντών PE
Χρόνος παράδοσης: 7-15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 10000000 την εβδομάδα
Πίσσα: |
2,54 χλστ |
Σειρά: |
Μονή σειρά |
Προσανατολισμός: |
smt |
Υλικό επαφής: |
Ορείχαλκος |
Υλικό στέγασης: |
PA6T |
Αριθμός θέσεων: |
1-40p |
Πίσσα: |
2,54 χλστ |
Σειρά: |
Μονή σειρά |
Προσανατολισμός: |
smt |
Υλικό επαφής: |
Ορείχαλκος |
Υλικό στέγασης: |
PA6T |
Αριθμός θέσεων: |
1-40p |
Οι συνδετήρες κεφαλής ακίδων είναι απαραίτητα εξαρτήματα για συνδέσεις PCB, που χρησιμοποιούνται ευρέως σε εφαρμογές σύνδεσης πλακέτας με πλακέτα και καλωδίου με πλακέτα. Γνωστοί ως ευέλικτοι και οικονομικοί ηλεκτρονικοί συνδετήρες, οι κεφαλές ακίδων έχουν σχεδιαστεί για να διασφαλίζουν σταθερή μετάδοση σήματος και ροή ρεύματος σε πλακέτες κυκλωμάτων.
Συνήθως συνδυάζονται με θηλυκές κεφαλές, συνδετήρες IDC και καλωδιώσεις, καθιστώντας τους μια αξιόπιστη επιλογή για διάφορες ηλεκτρονικές συναρμολογήσεις.
Εφαρμογές Συνδετήρων Κεφαλής Ακίδων
Οι συνδετήρες κεφαλής ακίδων μας χρησιμοποιούνται ευρέως σε:
Η JRKCONN είναι επαγγελματίας κατασκευαστής συνδετήρων κεφαλής ακίδων και προμηθευτής συνδετήρων PCB με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στο σχεδιασμό και την παραγωγή υψηλής ποιότητας ηλεκτρονικών συνδετήρων για παγκόσμιες βιομηχανίες. Ειδικευόμαστε σε συνδετήρες κεφαλής ακίδων, θηλυκές κεφαλές και συνδετήρες πλακέτας με πλακέτα, παρέχοντας σταθερές και αξιόπιστες λύσεις διασύνδεσης για εφαρμογές PCB. Η JRKCONN εξυπηρετεί παγκόσμιους πελάτες ως αξιόπιστος προμηθευτής συνδετήρων PCB, παρέχοντας σταθερή υπηρεσία εξαγωγής, επαγγελματική τεχνική υποστήριξη και μακροχρόνια συνεργασία για διεθνείς πελάτες B2B.
| Βήμα | 1,27 mm / 2,0 mm / 2,54 mm |
| Σειρά | Διπλή σειρά |
| Χρώμα | Μαύρο, υποστήριξη προσαρμογής |
| Μονωτικό υλικό | Μαύρος πολυεστέρας UL94V-0 |
| Πρότυπο | PA6T+30%G.F |
| Υλικό επαφής | Ορείχαλκος Cuzn 36Pb3(C36000) |
| Επίστρωση επαφής | Επιχρύσωση, Επιμετάλλωση κασσίτερου |
| Ονομαστικό ρεύμα | 3A /επαφή μέγ. |
| Αντίσταση επαφής | Μέγ. 20mΩ |
| Διηλεκτρική αντοχή | Ελάχ. 1000V |
| Αντοχή τάσης | 550V AC/λεπτό |
| Θερμοκρασίες λειτουργίας | Επιχρύσωση: από -55℃ έως 125℃ Επιμετάλλωση κασσίτερου: από -40℃ έως 105℃ |
| Θερμοκρασία συγκόλλησης | +260℃, 10 δευτ. μέγ. |
| Μονάδες πώλησης | Μεμονωμένο αντικείμενο |
| Συσκευασία | Σωλήνας / Σακούλα PE/Δίσκος / Συσκευασία Tape&Reel |
| Λιμάνι | Σενζέν |
| Ποσότητα (τεμ.) | 1 - 100K | > 100K |
| Εκτιμώμενος χρόνος παράδοσης (εργάσιμη ημέρα) | 15 | Θα διαπραγματευτεί |
Πολλά προϊόντα είναι διαθέσιμα που δεν αναφέρονται στον ιστότοπο. Εάν δεν βρείτε αυτό που θέλετε, επικοινωνήστε μαζί μας.
![]()
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές