Λεπτομέρειες προιόντος
Τόπος καταγωγής: Γκουανγκντόνγκ, Κίνα
Μάρκα: Jrkconn
Πιστοποίηση: ISO9001, ISO14001
Αριθμό μοντέλου: Σειρά JFPH11HM1
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Επικοινωνήστε μαζί μας
Τιμή: Contact us
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τσαντών PE
Χρόνος παράδοσης: 7-15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 10000000 την εβδομάδα
Απόσταση: |
2,54 χλστ |
Σειρά: |
Μονή σειρά |
Προσανατολισμός: |
smt |
Υλικό Επικοινωνίας: |
Ορείχαλκος |
Υλικό στέγασης: |
PA9T |
Επιμετάλλωση: |
Επιμετάλλωση |
Απόσταση: |
2,54 χλστ |
Σειρά: |
Μονή σειρά |
Προσανατολισμός: |
smt |
Υλικό Επικοινωνίας: |
Ορείχαλκος |
Υλικό στέγασης: |
PA9T |
Επιμετάλλωση: |
Επιμετάλλωση |
Ένας σύνδεσμος κεφαλής καρφίτ, επίσης γνωστός ως αρσενικός κεφαλής, είναι ένας ευρέως χρησιμοποιούμενος σύνδεσμος PCB που αποτελείται από μία ή περισσότερες σειρές αγωγών μεταλλικών καρφίτ που ενσωματώνονται σε ένα μονωμένο πλαστικό περίβλημα.Αυτά τα συνδέσμους κατασκευάζονται με τυπικές θέσεις, συμπεριλαμβανομένων των 0,8 mm, 1,0 mm, 1,27 mm, 2,0 mm, 2,54 mm, 3,96 mm, καθιστώντας τους συμβατούς με ένα ευρύ φάσμα ηλεκτρονικών εφαρμογών.
Οι επικεφαλίδες καρφίτσες είναι κυρίως σχεδιασμένες για τη δημιουργία ηλεκτρικών συνδέσεων μεταξύ πλακίδων εκτυπωμένων κυκλωμάτων (PCB), καλωδίων και ηλεκτρονικών ενοτήτων.Συνήθως συνδυάζονται με θηλυκές συνδέσεις κεφαλής για να σχηματίσουν ασφαλή και αξιόπιστα συστήματα διασύνδεσης.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Πύργος | 00,8 mm / 1,0 mm / 1,27 mm / 2,0 mm / 2,54 mm |
| Στρώση | Μοναδική σειρά |
| Χρώμα | Μαύρο, υποστήριξη custom |
| Υλικό μόνωσης | Μαύρο πολυεστέρα UL94V-0 |
| Τύπος | PA9T+30%G.F. |
| Υλικό επαφής | Άλλες χημικές ουσίες |
| Επικοινωνία | Χρυσή επιχρίστωση, επιχρίστωση από κασσίτερο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 3Α |
| Αντίσταση επαφής | Μέγιστο 20mΩ |
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | Ελάχιστο 1000V |
| Ανθεκτική τάση | 550V AC/λεπτο |
| Θέρμανση λειτουργίας | Χρυσόχρωμα: από -55°C έως 125°C Επικάλυψη από κασσίτερο: από -40°C έως 105°C |
| Θερμοκρασία συγκόλλησης | +260°C, 10 δευτερόλεπτα το πολύ |
| Μονάδες πώλησης | Πακέτο | Λιμάνι |
|---|---|---|
| Ατομικό στοιχείο | Τύπος / PE σακούλα / δοχείο / ταινία και τροχιά συσκευασίας | Σενζέν |
| Ποσότητα (τ.μ.) | 1 - 100 χλμ. | > 100K |
|---|---|---|
| Εκτιμώμενη προθεσμία παράδοσης (ήμερη εργασία) | 15 | Για διαπραγμάτευση |
Υπάρχουν πολλά προϊόντα που δεν αναφέρονται στην ιστοσελίδα. Αν δεν βρείτε αυτό που θέλετε, επικοινωνήστε μαζί μας.
Σχέδιο προϊόντος:![]()
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές