Λεπτομέρειες προιόντος
Τόπος καταγωγής: Γκουανγκντόνγκ, Κίνα
Μάρκα: Jrkconn
Πιστοποίηση: ISO9001, ISO14001
Αριθμό μοντέλου: Σειρά JFPH11VM1
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Επικοινωνήστε μαζί μας
Τιμή: Contact us
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τσαντών PE
Χρόνος παράδοσης: 7-15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 10000000 την εβδομάδα
Πίσσα: |
2,54 χλστ |
Προσανατολισμός: |
Τύπος SMT |
Υλικό Επικοινωνίας: |
Ορείχαλκος |
Υλικό στέγασης: |
PA6T |
Αριθμός θέσεων: |
1-40p |
Επιμετάλλωση: |
Χρυσή λάμψη |
Πίσσα: |
2,54 χλστ |
Προσανατολισμός: |
Τύπος SMT |
Υλικό Επικοινωνίας: |
Ορείχαλκος |
Υλικό στέγασης: |
PA6T |
Αριθμός θέσεων: |
1-40p |
Επιμετάλλωση: |
Χρυσή λάμψη |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Πύργος | 1.0mm / 1.27mm / 2.0mm / 2.54mm / 3.96mm |
| Στρώση | Μοναδική σειρά |
| Χρώμα | Μαύρο, υποστήριξη custom |
| Υλικό μόνωσης | Μαύρο πολυεστέρα UL94V-0 |
| Τύπος | PA6T+30%G.F. |
| Υλικό επαφής | Μεταλλικό Cuzn 36Pb3 ((C36000) |
| Επικοινωνία | Χρυσή επιχρίστωση, επιχρίστωση από κασσίτερο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 3A / μέγιστη επαφή. |
| Αντίσταση επαφής | Μέγιστο 20mΩ |
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | Ελάχιστο 1000V |
| Ανθεκτική τάση | 550V AC/λεπτο |
| Θέρμανση λειτουργίας | Χρυσόχρωμα: από -55°C έως 125°C Επικάλυψη από κασσίτερο: από -40°C έως 105°C |
| Θερμοκρασία συγκόλλησης | +260°C, 10 δευτερόλεπτα το πολύ |
| Πληροφορίες συσκευασίας | |
|---|---|
| Μονάδες πώλησης | Ατομικό στοιχείο |
| Πακέτο | Τύπος / PE σακούλα / δοχείο / ταινία και τροχιά συσκευασίας |
| Λιμάνι | Σενζέν |
| Ποσότητα (τ.μ.) | Εκτιμώμενος χρόνος παράδοσης (ήμερες εργασίας) |
|---|---|
| 1 - 100 χλμ. | 15 |
| > 100K | Για διαπραγμάτευση |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές