Λεπτομέρειες προιόντος
Τόπος καταγωγής: Γκουανγκντόνγκ, Κίνα
Μάρκα: Jrkconn
Πιστοποίηση: ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Σειρά JFPH11VM2
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Επικοινωνήστε μαζί μας
Τιμή: Contact us
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τσαντών PE
Χρόνος παράδοσης: 7-15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 10000000 την εβδομάδα
Πίσσα: |
2,54 χλστ |
Προσανατολισμός: |
Τύπος SMT |
Υλικό Επικοινωνίας: |
Ορείχαλκος |
Υλικό στέγασης: |
PA6T |
Αριθμός θέσεων: |
2-80 Ρ |
Επιμετάλλωση: |
Χρυσή λάμψη |
Πίσσα: |
2,54 χλστ |
Προσανατολισμός: |
Τύπος SMT |
Υλικό Επικοινωνίας: |
Ορείχαλκος |
Υλικό στέγασης: |
PA6T |
Αριθμός θέσεων: |
2-80 Ρ |
Επιμετάλλωση: |
Χρυσή λάμψη |
Οι συνδετήρες Pin Header είναι βασικά στοιχεία για τις συνδέσεις PCB, που χρησιμοποιούνται ευρέως σε εφαρμογές συνδετήρων board-to-board και wire-to-board.,Οι κεφαλίδες των καρφίτσες είναι σχεδιασμένες για να εξασφαλίζουν σταθερή μετάδοση σήματος και ροή ρεύματος σε πλακέτες κυκλωμάτων.
Συνήθως ταιριάζουν με γυναικείες κεφαλές, συνδέσμους IDC και συρματόσχοινα, καθιστώντας τους μια αξιόπιστη επιλογή για διάφορες ηλεκτρονικές συναρμολογίες.
Εφαρμογές των συνδετήρων κεφαλίδας πινών
Οι σύνδεσμοι Pin Header μας χρησιμοποιούνται ευρέως σε:
Η JRKCONN είναι επαγγελματίας.Κατασκευαστής συνδέσμων PCBμε ισχυρή μηχανική ικανότητα και σταθερή παραγωγική ικανότητα, ειδικευμένη σεΕπικεφαλίδες για καρφίτσες, κορυφές για κοριτσάκια και λύσεις συνδέσμων πλατφόρμας-πλατφόρμας.
1- Ιδρύθηκε κατασκευαστής με ισχυρή εμπειρία.
Ιδρύθηκε το 2011, η JRKCONN έχει πάνω από μια δεκαετία εμπειρίας στον σχεδιασμό και την κατασκευή ηλεκτρονικών συνδέσμων, εξυπηρετώντας τις παγκόσμιες βιομηχανικές και ηλεκτρονικές αγορές.
2Πλήρη σειρά λύσεων συνδετήρων PCB.
Κάλυψηεφαρμογές από πλακέτο σε πλακέτο, από σύρμα σε πλακέτο και προσαρμοσμένες εφαρμογές συνδέσμων
3Σημαντική ικανότητα παραγωγής.
Με εργοστάσιο 6.500m2, πάνω από 100 μηχανές παραγωγής και ολοκληρωμένες διαδικασίες τυποποίησης, ένεσης και συναρμολόγησης, η JRKCONN εξασφαλίζει σταθερή ικανότητα μαζικής παραγωγής.
4- Σκληρό σύστημα ελέγχου ποιότητας
Όλα τα προϊόντα παράγονται σύμφωνα με τα συστήματα διαχείρισης ISO9001 και ISO14001, με πλήρη επιθεώρηση από τις πρώτες ύλες μέχρι την τελική αποστολή για να εξασφαλίζεται σταθερή ποιότητα.
5. Ισχυρή ικανότητα OEM/ODM για βιομηχανικά έργα.
6Παγκόσμια προμήθεια και ταχεία παράδοση.
Με ώριμη εμπειρία εξαγωγής και αποτελεσματικό προγραμματισμό παραγωγής, η JRKCONN υποστηρίζει ταχείς χρόνοι παράδοσης και σταθερή παγκόσμια υπηρεσία παράδοσης.
| Πύργος | 10,27 mm / 2,0 mm / 2,54 mm |
| Στρώση | Διπλή σειρά |
| Χρώμα | Μαύρο, υποστήριξη custom |
| Υλικό μόνωσης | Μαύρο πολυεστέρα UL94V-0 |
| Τύπος | PA6T+30%G.F. |
| Υλικό επαφής | Μεταλλικό Cuzn 36Pb3 ((C36000) |
| Επικοινωνία | Χρυσή επιχρίστωση, επιχρίστωση από κασσίτερο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 3A / μέγιστη επαφή. |
| Αντίσταση επαφής | Μέγιστο 20mΩ |
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | Ελάχιστο 1000V |
| Ανθεκτική τάση | 550V AC/λεπτο |
| Θέρμανση λειτουργίας | Χρυσόχρωμα: από -55°C έως 125°C Χάλυβα χάλυβα: από -40°C έως 105°C |
| Θερμοκρασία συγκόλλησης | +260°C, 10 δευτερόλεπτα το πολύ |
| Μονάδες πώλησης | Ατομικό στοιχείο |
| Πακέτο | Τύπος / PE σακούλα / δοχείο / ταινία και τροχιά συσκευασίας |
| Λιμάνι | Σενζέν |
| Ποσότητα (τ.μ.) | 1 - 100 χλμ. | > 100K |
| Εκτιμώμενη προθεσμία παράδοσης (ήμερη εργασία) | 15 | Για διαπραγμάτευση |
Υπάρχουν πολλά προϊόντα που δεν αναφέρονται στον ιστότοπο. Αν δεν βρείτε αυτό που θέλετε, επικοινωνήστε μαζί μας.
![]()
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές