Λεπτομέρειες προιόντος
Τόπος καταγωγής: Γκουανγκντόνγκ, Κίνα
Μάρκα: Jrkconn
Πιστοποίηση: ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Η σειρά JFPH11ST
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Επικοινωνήστε μαζί μας
Τιμή: Contact us
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τσαντών PE
Χρόνος παράδοσης: 7-15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 10000000 την εβδομάδα
Σειρά: |
Τέταρτη σειρά |
Πίσσα: |
2,54 χλστ |
Προσανατολισμός: |
Ευθεία ΕΜΒΥΘΙΣΗ |
Υλικό επαφής: |
Ορείχαλκος |
Υλικό στέγασης: |
PA9T |
Επιμετάλλωση: |
Επιμετάλλωση |
Σειρά: |
Τέταρτη σειρά |
Πίσσα: |
2,54 χλστ |
Προσανατολισμός: |
Ευθεία ΕΜΒΥΘΙΣΗ |
Υλικό επαφής: |
Ορείχαλκος |
Υλικό στέγασης: |
PA9T |
Επιμετάλλωση: |
Επιμετάλλωση |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Πύργος | 10,27 mm / 2,0 mm / 2,54 mm |
| Στρώση | Τέταρτη σειρά |
| Χρώμα | Μαύρο, υποστήριξη custom |
| Υλικό μόνωσης | Μαύρο πολυεστέρα UL94V-0 |
| Τύπος | PA9T+30%G.F. |
| Υλικό επαφής | Άλλες χημικές ουσίες |
| Επικοινωνία | Χρυσή επιχρίστωση, επιχρίστωση από κασσίτερο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 3Α |
| Αντίσταση επαφής | Μέγιστο 20mΩ |
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | Ελάχιστο 1000V |
| Ανθεκτική τάση | 550V AC/λεπτο |
| Θέρμανση λειτουργίας | Χρυσόχρωμα: από -55°C έως 125°C Επικάλυψη από κασσίτερο: από -40°C έως 105°C |
| Θερμοκρασία συγκόλλησης | +260°C, 10 δευτερόλεπτα το πολύ |
| Μονάδες πώλησης | Πακέτο | Λιμάνι |
|---|---|---|
| Ατομικό στοιχείο | Τύπος / PE σακούλα / δοχείο / ταινία και τροχιά συσκευασίας | Σενζέν |
| Ποσότητα (τ.μ.) | 1 - 100 χλμ. | > 100K |
|---|---|---|
| Εκτιμώμενη προθεσμία παράδοσης (ήμερη εργασία) | 15 | Για διαπραγμάτευση |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές