Λεπτομέρειες προιόντος
Τόπος καταγωγής: Γκουανγκντόνγκ, Κίνα
Μάρκα: Jrkconn
Πιστοποίηση: ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Η σειρά JFPH11VM
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: Επικοινωνήστε μαζί μας
Τιμή: Contact us
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία τσαντών PE
Χρόνος παράδοσης: 7-15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T
Δυνατότητα προσφοράς: 10000000 την εβδομάδα
Πίσσα: |
2,54 χλστ |
Προσανατολισμός: |
Τύπος SMT |
Υλικό επαφής: |
Ορείχαλκος |
Υλικό στέγασης: |
PA9T |
Επιμετάλλωση: |
Επένδυση κασσίτερου |
Εφαρμογή: |
PCB, Power, Automotive, Printed Circuit Board, |
Πίσσα: |
2,54 χλστ |
Προσανατολισμός: |
Τύπος SMT |
Υλικό επαφής: |
Ορείχαλκος |
Υλικό στέγασης: |
PA9T |
Επιμετάλλωση: |
Επένδυση κασσίτερου |
Εφαρμογή: |
PCB, Power, Automotive, Printed Circuit Board, |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Διαθέσιμα βήματα | 1,27 mm / 2,0 mm / 2,54 mm |
| Σειρά | Διπλή σειρά |
| Χρώμα | Μαύρο, υποστήριξη προσαρμογής |
| Μονωτικό υλικό | Μαύρο πολυεστέρας UL94V-0 |
| Πρότυπο | PA9T+30%G.F |
| Υλικό επαφής | Ορείχαλκος |
| Επίστρωση επαφής | Επιχρύσωση, Επιμετάλλωση κασσίτερου |
| Ονομαστικό ρεύμα | 3Α |
| Αντίσταση επαφής | Μέγ. 20mΩ |
| Διηλεκτρική αντοχή | Ελάχ. 1000V |
| Αντοχή τάσης | 550V AC/λεπτό |
| Θερμοκρασίες λειτουργίας | Επιχρύσωση: από -55℃ έως 125℃ Επιμετάλλωση κασσίτερου: από -40℃ έως 105℃ |
| Θερμοκρασία συγκόλλησης | +260℃, μέγ. 10 δευτ. |
| Μονάδες πώλησης | Συσκευασία | Λιμάνι |
|---|---|---|
| Μεμονωμένο αντικείμενο | Σωλήνας / Σακούλα PE / Δίσκος / Συσκευασία Tape&Reel | Σενζέν |
| Ποσότητα (τεμ.) | 1 - 100K | > 100K |
|---|---|---|
| Εκτιμώμενος χρόνος παράδοσης (εργάσιμη ημέρα) | 15 | Θα διαπραγματευτεί |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές